19.09.2019/09:05

Wystartował Kongres Alkohole i Napoje 2019! Śledź wydarzenie razem z nami

Punktualnie o godzinie 9 wystartował Kongres Alkohole i Napoje 2019. To już druga edycja tego wyjątkowego wydarzenia, dedykowanego producentom alkoholi, napojów, soków i wody, a także sieciom handlowym i dostawcom usług.

Organizatorem Kongresu jest Wydawnictwo Gospodarcze, wydawca m.in. portali wiadomoscihandlowe.pl i wiadomoscikosmetyczne.pl, a także magazynów "Wiadomości Handlowe" i "Wiadomości Kosmetyczne". W portfolio firmy znajduje się także szereg konferencji biznesowych dla sektora handlu FMCG, takich jak Kongres Rynku FMCG, Kongres Słodycze i Przekąski, Kongres Mięsny, Forum Branży Kosmetycznej, oraz oczywiście Kongres Alkohole i Napoje.

KAiN łączy wykłady ekspertów, dyskusje panelowe, prezentacje trendów oraz targi nowości. Przede wszystkim daje jednak możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów pomiędzy potencjalnymi partnerami w biznesie.

Zapraszamy do śledzenia Kongresu razem z nami. Przez cały dzień na portalu wiadomoscihandlowe.pl będziemy publikować artykuły relacjonujące wydarzenie - zawierające najciekawsze wypowiedzi prelegentów, a także najnowsze dane rynkowe.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.