05.11.2018/17:25

X5 Retail otwiera hipermarkety w nowym koncepcie

X5 Retail Group, wiodący rosyjski detalista zgodnie z zapowiedzią otworzył hipermarket w nowym koncepcie handlowym. Placówka znajduje się w Kazaniu przy autostradzie Orenburg 170.

Powierzchnia handlowa hipermarketu działającego w ramach sieci Karusel (Karuzela) liczy 4320 mkw. Hipermarket oferuje ponad 20 tys. artykułów, z czego około 2 tys. jest produkowanych lokalnie. W nowej placówce zatrudnienie znalazło 150 pracowników.

W sklepie otwartym według nowego konceptu duży nacisk położono na organizację przestrzeni handlowej, wprowadzając wygodny system nawigacji i ekspozycję towarów ułatwiającą dokonywanie planowanych zakupów nie tracąc czasu.

Dla wygody klientów w punkcie sprzedaży znajduje się bar. Ponadto, w nowym hipermarkecie hipermarketu Karusel zaoferowano 400 produktów własnej produkcji, w tym sałatki, dania gorące, ręcznie robione desery i pieczywo.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.