03.11.2016/05:00

XIX Międzynarodowe Targi Biznes Żywność Medycyna Auto Flota 2016

W dniach 3-4 listopada br. w Rzeszowie w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym przy ul. Podpromie 10 odbędzie się XIX edycja Targów Biznes Żywność Medycyna Auto Flota 2016. To jedna z największych imprez wystawienniczych w południowo-wschodniej Polsce. Podczas wydarzenia zaprezentuje się ponad 220 producentów z różnych branż. Targi organizuje Grupa Kapitałowa Specjał.

Już dziś ruszają tegoroczne Międzynarodowe Targi Biznes Żywność Medycyna Auto Flota. Prezentacje produktów, nowości i trendy, degustacje, atrakcje dla zwiedzających – tak zapowiada się wielkie handlowe święto. Na 7 m2 powierzchni wystawienniczej zaprezentuje się ponad 220 producentów. Wśród wystawców są zarówno znane, globalne marki, regionalni producenci oraz firmy z zagranicy, które debiutują na polskim rynku. Stoiska będzie można odwiedzać w czwartek w godzinach 10:00-18:00 oraz w piątek w godzinach 10:00 – 15:00. Podczas uroczystej inauguracji – zaplanowanej na godzinę 12:00 obecni będą przedstawiciele władz miasta i regionu oraz organizatora – Grupy Kapitałowej Specjał. Dodatkowo w wydarzeniu wezmą udział siatkarze z drużyny Asseco Resovia Rzeszów, której oficjalnym sponsorem został Specjał.  Podczas targów organizatorzy spodziewają się kilkunastu tysięcy zwiedzających.

Dla zdrowia i urody

Jak co roku znaczną część osób na rzeszowską halę przyciągnie program bezpłatnych badań i konsultacji medycznych przygotowanych przez Centra Medyczne MEDYK i MEDICOR. W pierwszym dniu wydarzenia w godzinach od 10:00 do 15:10 w kilku blokach tematycznych odwiedzający targi, po wcześniejszej rejestracji, będą mogli wziąć udział w konferencjach medycznych. Prelegenci poruszą tematy związane m.in. ze zdrowym żywieniem, opieką nad pacjentami leżącymi czy higieną szpitalną.

Złoto dla najlepszych

Zgodnie z tradycją Targów,  trzydzieści prestiżowych Złotych Medali czeka na najlepsze produkty zgłoszone do konkursu. W tym roku o pamiątkowe medale rywalizuje ponad 120 produktów. W ten sposób wyróżniane są produkty o najlepszej jakości czy cenie.  Laureatów konkursu poznamy podczas uroczystego bankietu, który odbędzie się pierwszego dnia w Hotelu Rzeszów. Firmy otrzymają wspomniane medale, ale również certyfikaty i prawo do umieszczania sygnowania swoich produktów znakiem konkursu.  Tego wieczoru zostaną również przyznane pozostałe statuetki: Złoty Specjał w kategoriach: najlepsze stoisko, debiut roku czy produkt roku oraz nagrody przyznawane przez władze samorządowe: Wojewodę Podkarpackiego, Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Prezydenta Miasta Rzeszowa.

Targi swoim patronatem objęli: Prezydent Miasta Rzeszowa, Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Inspektor Jakości Handlowej Artykułów Rolno- Spożywczych, Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych, Podkarpacka Okręgowa Izba Aptekarska, Narodowy Fundusz Zdrowia Podkarpacki Oddział Wojewódzki w Rzeszowie. Tegoroczni partnerzy Targów to: Grupa Sagier, Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej, Podkarpacki Klub Biznesu, Caritas Diecezji Rzeszowskiej, Centrum Medyczne MEDYK oraz Centrum Medyczne MEDICOR.  Jednym z patronów medialnych wydarzenia są "Wiadomości Handlowe".

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.