03.11.2017/06:01

XX Międzynarodowe Targi Biznes Żywność Medycyna Auto Flota 

W dniach 8-9 listopada br. odbędą się XX Międzynarodowe Targi Biznes Żywność Medycyna Auto Flota. To okazja dla firm z wielu branż, aby zaprezentować swoje produkty czy usługi oraz nawiązywać nowe kontakty biznesowe. Organizatorem wydarzenia jest Grupa Kapitałowa Specjał wraz z sieciami franczyzowymi Nasz Sklep i LD Holding.

Targi organizowane przez GK Specjał stały się jedną z wizytówek Rzeszowa, a także narzędziem promocji województwa podkarpackiego – to największa i najbardziej prestiżowa impreza wystawienniczo-handlowa w południowo-wschodniej Polsce.

Targi każdorazowo przyciągają ponad 250 producentów z różnych branż oraz kilka tysięcy zwiedzających. Podobnie jak w latach ubiegłych, jubileuszowa impreza odbędzie się na 7000 mkw. powierzchni wystawienniczej Hali Sportowo-Widowiskowej Podprpomie. Tegoroczna odsłona targów, ze względu na swój rocznicowy charakter, przygotowywana jest ze specjalnymi atrakcjami. 

Uroczysty bankiet

Część wystawiennicza i prezentacja ofert wystawców będzie miała miejsce w środę 8 listopada w godzinach 10:00-18:00 oraz w czwartek 9 listopada od 10:00 do 15:00. Uroczysta inauguracja z udziałem władz miasta i regionu odbędzie się 8 listopada o godz.12:00.

Podsumowaniem pierwszego dnia Targów będzie uroczysty bankiet, podczas którego wręczone zostaną statuetki m.in. przez przedstawicieli władz samorządowych w następujących kategoriach: Biznes, Żywność, Medycyna, a także nagrody Złoty Specjał za Debiut Roku, Najlepsze Stoisko, Produkt Roku. Dla ponad 500 uczestników bankietu przewidziano szereg atrakcji.

Złote medale i losowanie nagród

Drugiego dnia, w czwartek 9 listopada, o godz. 11:00, odbędzie się wręczenie 30 Złotych Medali dla najlepszych produktów z branży FMCG. Producenci, który zgłoszą swoje wyroby do konkursu i zwyciężą, otrzymają medale oraz certyfikaty i prawo do sygnowania swoich produktów znakiem konkursu.

Podczas obu dni targów odbędą się losowania nagród dla osób posiadających kupony konkursowe wydawane u patronów medialnych i w sieci sklepów Go Sport w Rzeszowie oraz losowania nagród z zamówień targowych, wydawane podczas targów przez wystawców. Fundatorem nagród jest GK Specjał i jego spółki zależne, a partnerem akcji Go Sport oraz Emotivo. 

Konferencje tematyczne
W trakcie XX Międzynarodowych Targów Biznes Żywność Medycyna Auto Flota, oprócz konferencji medycznych odbędą się także konferencje poświęcone innym branżom. W części handlowej Andrzej Faliński, były dyrektor generalny Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji będzie mówił m.in. o rynku sklepów spożywczych w Polsce i przyszłości placówek małego formatu, rozwoju systemów franczyzowych, grup zakupowych i sieci partnerskich oraz korzyściach wynikających z efektu skali i współdziałania w grupie. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.