29.06.2021/10:14

ATUT rozwija sprzedaż mebli sklepowych za granicą. Firma stawia na rynek brytyjski

Rozwój sprzedaży oraz zdobywanie nowych rynków zbytu jest wpisane w DNA każdej firmy produkcyjnej, która chce w sposób stały rozbudowywać swoją ofertę a także pozyskiwać nowych klientów, szczególnie w okresie, kiedy spedycja nie stanowi problemu, a swoje produkty możemy w zasadzie wysyłać w dowolne miejsce na świecie.

Silna pozycja ATUT-u na rynku rodzimym, a także zainteresowanie produktami podczas imprez branżowych takich jak targi spowodowało, że firma rozpoczęła sprzedaż produktów poza granice Polski. Po niemal dwóch dekadach sprzedaży zagranicznej meble producenta z Tomaszowa Mazowieckiego możemy spotkać w Niemczech, Słowacji, Norwegii, Litwie, Rosji, Ukrainie, Węgrzech czy też odległej Tajlandii.

Nasze produkty, zyskały bardzo duże uznanie wśród klientów na rynkach zagranicznych. Cieszymy się, że klienci doceniają design, a także jakość mebli przez nas produkowanych oraz są otwarci na innowacje, które staramy się im proponować, aby produkt przez nas oferowany spełniał wszystkie wymagania stawiane nam przez klientów – mówi Andrzej Rutkowski, Właściciel firmy ATUT

Meble do piekarni (materiał partnera)

Ostatni rok to, także intensywna współpraca z firmą BWA z Poznania, która posiada doskonałą pozycję i doświadczenie na wielu rynkach europejskich. BWA to specjaliści w dziedzinie dystrybucji meble sklepowych od ponad 25 lat, z którymi wspólnie realizujemy wiele projektów na terenie Wielkiej Brytanii wyposażając sklepy, piekarnie oraz cukiernie.

Rynek brytyjski jest dla naszej firmy ważnym kierunkiem rozwoju. Klienci oczekują nowych, ciekawych rozwiązań do swoich sklepów. Połączona oferta BWA i ATUT daje idealną odpowiedź na ich potrzeby. Na rynku brytyjskim sprawdza się przede wszystkim wysokiej jakości wykończenie regałów i stoisk w drewniane dodatki, obudowy mebli chłodniczych, a także co ważne spójna komunikacja wizualna. Po przebudowie jednego ze sklepów naszego klienta, znacznie wzrosły obroty w lokalu – dlatego klient zdecydował się na nowe wyposażenie, według naszych projektów, we wszystkich pozostałych kilkunastu swoich sklepach, które zrealizowaliśmy w kolejnym roku. To z kolei przyniosło nam kolejnych, ciekawych klientów na terenie Wielkiej Brytanii – mówi Wojciech Topolski, Właściciel firmy BWA.

ATUT od wielu lat stara się w sposób subtelny i świadomy łączyć stal, drewno, materiały drewnopodobne oraz tworzywa sztuczne co zyskało szerokie uznanie klientów poza granicami polski. Zespół doświadczonych projektantów realizuje projekty w sposób kompleksowy – od pierwszej koncepcji wizualnej aż do najmniejszego szczegółu technicznego. Na uwagę zasługują także między innymi materiały stosowane do produkcji mebli, które posiadają certyfikaty do bezpośredniego kontaktu z żywnością i są w pełni zgodne z regulacjami Unii Europejskiej, co niewątpliwie pozwala się firmie wyróżniać poza granicami Polski.

Meble do piekarni (materiał partnera)


 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także