12.10.2018/10:57

Z branży spożywczej do kosmetycznej

Mary Kay Inc., światowa firma sprzedająca kosmetyki kolorowe ma nowego dyrektora ds. operacyjnych. Deborah Gibbins przed rozpoczęciem pracy w tym koncernie przez 17 lat zajmowała stanowiska kierownicze w PepsiCo.

Jak podaje serwis cosmeticsbusiness.com, w swojej nowej roli Deborah Gibbins będzie odpowiedzialna za globalny łańcuch dostaw oraz sektory badań i rozwoju. Podobnie jak na poprzednio zajmowanych stanowiskach, będzie nadzorować sprawy finansowe, publiczne i strategiczne plany marki.

„Jest to ekscytujący czas dla Mary Kay, ponieważ nasza firma świętuje 55 lat istnienia, inspiruje i udziela wsparcia przedsiębiorcom na całym świecie” – powiedziała Deborah Gibbins.

Nowa dyrektor ds. operacyjnych Mary Kay, jest związana z tą firmą do 2013 roku. Wcześniej, przez 17 lata pracowała na stanowiskach kierowniczych w światowym koncernie działającym w branży spożywczej PepsiCo.

Marka Mary Kay wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych i od początku działa na rynku sprzedaży bezpośredniej. Firma jest obecna na blisko 40 rynkach na pięciu kontynentach. Jej pierwsza zagraniczna spółka została otwarta w Australii w 1971 roku.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.