27.09.2019/15:28

Z Tesco do sieci Dr.Max. Marek Wądołowski po 22 latach zmienia miejsce pracy

Tak jak portal wiadomoscihandlowe.pl zapowiadał już wiosną tego roku Marek Wądołowski, dyrektor handlowy ds. marek własnych i rozwoju innowacji po ponad 22 latach pracy w strukturach brytyjskiego detalisty odszedł z sieci Tesco CE. Jego nowym miejscem pracy jest sieć aptek Dr.Max.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • iwa971 02.10.2019

  Gdyby tzw "góra" dawno została zwolniona to być może w okresie kilku lat wstecz nie popełniłaby tylu karygodnych błędów, które doprowadziły tę sieć w Polsce do upadku. Po wielu latach pracy w tej firmie na samym dole drabinki widać, że klientów ubyło przez "ulepszenia" , które za chwilę szły do poprawki... Nikt nie ponosił za to winy. Tylko ci na dole bo trzeba było kogoś zwolnić, żeby uwolnić fundusze i żeby dalej się kręciło. Błędne koło toczące sie po równi pochyłej........

 • Totylkoja 28.09.2019

  Hmm,.. doprowadzając sieć Tesco do zastoju zdobył idealne kwalifikacje do nadzorowania innemu biznesowi, brawo,.. Osobiście byłbym sceptyczny do takiej kandydatury nawet na kierownika działu,.. Co prawda na rynku aptekarskim ciężko o bankructwo, ale powstały sieci aptek rodzinnych które mają ceny dużo niższe od tych oferowanych przez zachodnie koncerny i zdrowa konkurencja Dr.Max'a może być utrudniona,..

 • Robol 27.09.2019

  Co mądrzejsi już zaczęli uciekać. W sumie to dobrze. Gdyby całe kierownictwo się zwolniło i zastąpili ich młodzi, wykwalifikowani ludzie pracownikom byłoby lepiej

 • Miś 27.09.2019

  Gratulacje! Kolejny dobry transfer z upadającej firmy.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.