07.09.2018/14:27

Żabka kusi klientów 24-godzinnymi promocjami. Chce przyzwyczaić do codziennych zakupów

Sieć Żabka próbuje skłonić swoich klientów do częstszych, najlepiej codziennych zakupów. W tym celu organizuje krótkie, 24-godzinne promocje na pojedyncze produkty z dostępnego asortymentu.

"Szukaj produktów w cenie dnia" oraz "Łap lato i okazje" - pod takimi hasłami prowadzona jest akcja promocyjna Żabki. Po niższych cenach klienci nabyć mogą głównie napoje gazowane, piwa oraz słone przekąski (chipsy) pod znanymi markami, takimi jak m.in. Pepsi, Lech, Lay's Coca-Cola, czy Tymbark.

Promocja na każdy z produktów objętych ofertą obowiązuje tylko przez jeden dzień. Obniżone ceny wahają się w granicy między 1,79 zł a 2,99 zł.

Krótkie akcje promocyjne to sposób na to, aby nakłonić klienta do jak najczęstszego odwiedzania sklepu, a także do regularnego sprawdzania przez niego, jaki asortyment może nabyć w promocji.

Sklepy convenience to i tak co do zasady miejsca, do których przychodzi się często na niewielkie, doraźne zakupy (w odróżnieniu od hipermarketów), jednak odnalezienie przez nie sposobu na to, by zachęcić do jeszcze częstszych wizyt, może przełożyć się nie tylko na zwiększenie sprzedaży, a nawet na zmianę zwyczajów zakupowych.

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • kj 07.09.2018

    Ale po co? Co komu po promocji która już się skończyła? To tak jakbym ja Ci powiedział że naprawdę polecam film ale tylko w kinie na dużym ekranie w 3D, tylko że no film zdjęli z repertuaru wszędzie parę dni temu.

  • Do ~kj 07.09.2018

    chyba warto odnotować fakt takiej promocji, dla osób, które jej nie widziały???

  • kj 07.09.2018

    dzięki za info o promocji, która obowiązywała do 4 września :)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.