01.10.2021/06:57

Żabka otwiera własne dark store'y! Chce zawojować polski rynek szybkich dostaw żywności [NASZ NEWS]

Żabka rozpoczęła po cichu w Warszawie testy konceptu błyskawicznych dostaw produktów do domu, realizowanych z tzw. dark store'ów, czyli niewielkich magazynów służących do kompletowania zamówień - dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl. Jako pierwsi poznaliśmy plany lidera rynku convenience w Polsce związane z ekspansją w obszarze quick commerce.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Nickt 30.09.2021

    Tylko kto kupuje i przepłaca za wszystko w Żabce? Kompletnie ogłupieni ludzie. Wystarczy porównać ile kosztuje jakieś mleko, jajka, wędlina czy twarożek w Żabce, a w Biedronce czy innym Auchan. No ale jak ktoś nie liczy pieniędzy, bo strumień 500+ leci jak manna z nieba, to kupuje.

  • adam 30.09.2021

    zostaje tylko usiąść przed propagandownią, założyć nogi na siebie i liczyć jak nam rosną statystyki zarażonych!, a wszelkie potrzeby załatwią za nas, przywiozą zakupy do domu w kwadrans, rozpakują i wsadzą do lodówy, fast food-a w 10 minut dostarczą i niedługo jeszcze pogryza za nas, tylko patrzeć, kiedy brzuchy przysłonią ekran...ale doczekaliśmy dobrych czasów, jak ten zwid zmienia naszą codzienność na lepsze, nieprawdaż???

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także