25.11.2021/11:43

Żabka poszukuje 30 partnerów ds. sprzedaży w całej Polsce. Startuje z kampanią rekrutacyjną

Sieć Żabka zainaugurowała kampanię rekrutacyjną. Operator największej sieci sklepów convenience w Polsce liczy na to, że dzięki temu działaniu uda się znaleźć ok. 30 partnerów ds. sprzedaży.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Dzeza 25.11.2021

    A jak konkretnie to wygląda ?. Umowa na własnej działalności , pracujesz cały tydzień , za wszystko wystawiają ci FV i ty musisz refakturowac (telefon ,samochód ,benzyna ,internet itp. ). Po odliczeniu koztow (ZUZs,VAT) zostaje ci na rękę 3000 zł do tego premia za to ile wciśniesz towaru franczyzobiorcy , za otwarte sklepy (FB uciekają ,więc ty się martw ,że sklep jest zamknięty ). Jak masz zmianę Franczyzobiorcy to na twojej głowie jest rozwiezienie towaru ....(bo on się terminie ). Wymagania jakbyś pracował na umowie o pracę ,a nie był swoi pracownikiem .w przypadku problemu z Franczyzobiorcy to on może ciebie pozwać (terminujacy towar ) . Gdyż żabka to tylko hurtownia ,która dostarcza towar . Ludzie omijajcie jak najdalej !!, Lepiej pracować na etacie

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także