31.03.2017/12:01

Żabka wprowadza dział z przekąskami po 2 zł

Do końca maja we wszystkich sklepach Żabka pojawią się specjalne ekspozycje z przekąskami po 2 zł.

Standy w formie kratek z hakami do podwieszania produktów mają około 60 cm szerokości, mieści się na nich blisko 60 indeksów. Ekspozycja jest oznaczona hasłem „Przekąski po 2 zł”. Takie rozwiązanie funkcjonuje od lata ub.r. we wszystkich sklepach Żabka przebudowanych na format Galaxy. To sklepy bazujące na nowoczesnych rozwiązaniach, w których klienci znajdą większy wybór produktów convenience, przede wszystkim różnego rodzaju dań gotowych do podgrzania i konsumpcji na miejscu lub zabrania na wynos.

W dziale z przekąskami po 2 zł można znaleźć m.in. batony zbożowe, wafle ryżowe oblane czekoladą, małe porcje ciastek i duży wybór saszetek z bakaliami 40 g, przekąski mięsne (kabanosy), a nawet suszone wodorosty. To produkty takich firm, jak m.in. Kupiec, Bakalland, Meray Nuts, Atlanta Poland, Tarczyński czy Sante. Zdaniem sprzedawców najlepiej sprzedają się bakalie w opakowaniach 40 g.

Jak powiedziała portalowi wiadomoscihandlowe.pl Grażyna Kresa, partner ds. sprzedaży w sieci Żabka Polska, działy z przekąskami po 2 zł do końca maja pojawią się we wszystkich sklepach sieci.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.