04.12.2019/10:16

Żabka ze specjalną ofertą dla emerytowanych pracowników służb mundurowych

Każdy może rozpocząć współpracę z Żabką – niezależnie od wieku, wyuczonego zawodu oraz tego, czy ma doświadczenie w handlu. Wśród chętnych do prowadzenia sklepu pod szyldem marki coraz częściej pojawiają się byli pracownicy służb mundurowych, którzy są gotowi na kolejne zawodowe wyzwania. To właśnie z myślą o mundurowych, chętnych realizować się jako przedsiębiorcy, sieć stworzyła specjalną ofertę.

Przejście na emeryturę to nie tylko czas na zasłużony odpoczynek – to także świetna okazja do spełnienia kolejnych zawodowych ambicji, sprawdzenia się w nowej roli i spróbowania sił w prowadzeniu własnego biznesu. Nową przygodę warto rozpocząć ze sprawdzonym partnerem, dołączając do systemu franczyzowego. Osoby, które z handlem i zarządzaniem nie miały do tej pory wiele wspólnego, nie mają się czego obawiać przed przystąpieniem do sieci Żabka – franczyzodawca gwarantuje im specjalny program wdrożeniowy, opracowany z myślą o ich szczególnych potrzebach. W połączeniu z dużym życiowym doświadczeniem kandydata na franczyzobiorcę oraz narzędziami, które dostarcza Żabka, sieć zapewnia odpowiednie przygotowanie do prowadzenia własnego sklepu.

Specjalistyczne szkolenia wdrożeniowe

Co można otrzymać już na starcie? Przede wszystkim w pełni wyposażony sklep, opracowane kampanie marketingowe, a także pakiet szkoleń – zarówno związanych z prowadzeniem biznesu, jak i podnoszeniem kwalifikacji i kompetencji przyszłego franczyzobiorcy. Zakres kursów jest dopasowany do wymagań uczestnika – dla byłych pracowników mundurowych są to m.in. tematy związane z budowaniem i zarządzaniem zespołem czy obsługą prawno­‑kadrową, z którymi do tej pory mogli nie mieć wiele wspólnego.

Szansa na kolejne sukcesy

Pierwsze kroki w biznesie pomoże stawiać Partner ds. rekrutacji, który podczas indywidualnych spotkań przeprowadzi kandydata przez szereg działań związanych z przygotowaniem do otwarcia sklepu i wesprze np. przy rekrutacji personelu czy wyborze biura podatkowego, przedstawiając ofertę na preferencyjnych warunkach. Do tego sieć udostępnia aplikację mobilną, dzięki której można łatwo zarządzać prowadzeniem sklepu.

Do Żabki przyłączyło już kilka tysięcy przedsiębiorców znajdujących się na różnym etapie życia – także po zakończeniu kariery zawodowej. Na byłych mundurowych czeka szansa na kolejne sukcesy – tym razem we własnym biznesie.

Więcej informacji na stronie: www.franczyza.zabka.pl

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • przemek111 11.12.2019

    Spoko opcja. Kumpel prowadzi i nie narzeka.

  • artur 11.12.2019

    No to chyba sie trzeba zainteresowac tym tematem.

  • Jaaan 07.12.2019

    Zygam tą żabką .

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.