12.12.2018/14:19

Zakaz handlu w niedziele. Dwugłos branży handlowej w sprawie nowelizacji ustawy

Ponownie robi się emocjonująco w temacie nowelizacji ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele. W środę rano grupa ponad 20 franczyzobiorców Żabki protestowała pod Sejmem, żądając wycofania się przez Prawo i Sprawiedliwość z planów szybkiej zmiany przepisów. Z kolei dwie godziny później Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług... zaapelowała o pilne procedowanie projektu wspomnianej nowelizacji w Sejmie.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • JOLO 03.02.2019

  TO ŻADEN PROTEST FRANCZYZOBIORCÓW . ŻABKA ZROBIŁA ZEBRANIA I NA NICH KAZAŁA PODPISAĆ SWOIM AJENTOM PISMO , ŻE NIBY PROTESTUJĄ Z WŁASNEJ INICJATYWY . TAKA JEST PRAWDA . TO ZARZĄD ŻABKI SRA PO GACIACH .

 • Ariel 20.12.2018

  Dobrze, trzeba protestować, dobrze robią ajenci żabek, może coś dotrze do Pisu, że idąc tak na pasku solidarności w sprawie zakazu handlu zarżną polski handel i wpędzą tysiące ludzi w nędzę!

 • Konrad 20.12.2018

  I tym zajmuje się solidarnośc, zamiast bronić ludiz pracy, to gnębi ich wymyślaniem idiotycznych przepisów i jeszcze kaptuje sobie jakies organizacje handlowe, żeby pokazać że "prawdziwi" handlowcy popierają ich dzialania. Przeciez to metiody żywcem przejęte z propagandy komunistycznej. Tam tez, byli zawsze jacyś przedstawiciele klasy pracującej którzy protestowali przeciwko działaniom opozycyjnych "wichrzycieli".

 • Marek 20.12.2018

  popieram protest franczyzobiorców żabki, to zwykli normalni ludzie, którzy dzięki sklepom utrzymują siebie i swoje rodziny, zazwiętośc z jaką pis i solidarność stara się im utrudniać życie jest dla mnie nie do przyjecia.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.