27.12.2019/12:34

Zakaz handlu w niedziele: opinie Polaków zależą od grubości portfela

Po dwóch latach wdrażania zakazu handlu w niedziele większość Polaków zaakceptowała wiążące się z nim utrudnienia. Jednak osoby z wysokimi dochodami wciąż chciałyby zniesienia zakazu – informuje portal Fakt24.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Robert79 04.01.2020

  Mieszczę się w tych 63 procentach, którym ustawa nie przeszkadza i wolałabym, żeby już jej nie nowelizować.

 • jarus 04.01.2020

  Związkowcy zrzędzą od wyborów, żeby zaostrzyć ustawę, zwłaszcza żabki obrali sobie za cel swego knucia. Ustawa miała pomagać małym sklepom, a jak te sobie radzą w ramach prawa, to solidarność chce tak prawo zmienić żeby przestały sobie radzić, brzydkie to.

 • Moryc 04.01.2020

  To akurat dośc oczywiste wyniki. Zmian nie oczekują emeryci bo mogą do sklepu pomykać kiedy chcą, a zapracowana klasa średnia chce chociaż w niedzielę odprężyć się przy mrożonkach i żółtych serach. Wszystkim nie dogodzisz, nie da się, dlatego lepiej już nic nie zmieniać.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.