21.12.2020/17:06

Piekarnia Asprod uruchomiła sklep typu drive-thru. Klienci mogą kupić pieczywo bez wysiadania z samochodu

Sklep firmowy drive-thru Asprod w Szczecinie już otwarty. To odpowiedź lokalnej piekarni na potrzebę bezkontaktowych zakupów w czasie pandemii, a dla klientów sposób na bezpieczne zaopatrzenie się w świąteczne wypieki. 

Sklep w Szczecinie Dąbiu przy ul. Uranowej 2 jest połączeniem znanej już mieszkańcom oferty piekarni-cukierni Asprod z konceptem drive-thru. W nowym punkcie będzie można zrobić zakupy zarówno w tradycyjny sposób, jak i nabyć swoje ulubione pieczywo, słodkości czy przekąski łatwo oraz bezpiecznie, bez wysiadania z samochodu. 

Z inicjatywy piekarni w Szczecinie stanęły również pierwsze w regionie chlebomaty: urządzenia, w których można, bezkontaktowo kupić pieczywo. Chlebomat jest w pełni zautomatyzowany, a płatności za zakupione produkty realizowane są wyłącznie za pośrednictwem kart płatniczych. Codzienne dostawy pieczywa gwarantują świeżość produktów, a foliowe opakowanie zapewnia higienę oraz bezpieczeństwo. 

To już drugi sklep Asprod w tym formacie w stolicy Pomorza Zachodniego. 

– Pieczywo i inne wyroby piekarnicze to produkty pierwszej potrzeby dla wielu naszych klientów, zwłaszcza w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Dlatego zdecydowaliśmy się uruchomić kolejny punkt drive-thru właśnie teraz, aby jeszcze więcej mieszkańców Szczecina mogło skorzystać z tej wygodnej alternatywy. Cały proces zakupowy odbywa się bardzo sprawnie, przy minimalnym kontakcie z obsługą naszego sklepu – mówi Dariusz Bielecki, prezes zarządu firmy Asprod. 

Zakupy w Asprod Drive będzie można zrobić również w tradycyjny sposób. Dla klientów wydzielone są dodatkowe miejsca parkingowe, a w sezonie letnim przed sklepem ustawiony zostanie ogródek, w którym będzie można odpocząć, zjeść coś czy też napić się kawy. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.