09.05.2020/08:33

Zamieszanie wokół promocji piwa w Lidlu. Nie wiadomo, które było tańsze

Promocja piwa w Lidlu polegająca na tym, że przy zakupie 20 butelek piwa płaciło się za 10, okazała się prawdziwym hitem. Schody zaczynały się jednak przy kasach, gdzie okazywało się, że nie wiadomo, których produktów ta promocja dotyczy – podaje serwis wp.pl.

Promocja piwa w Lidlu okazała się hitem - 10 butelek gratis. Wszystkich gatunków, czyli… niektórych. Ale nie wiadomo jakich. Lidl kłopoty klientów tłumaczy awarią.

Jak informuje wp.pl, w czwartek zarówno sklepach sieci Lidl jak i Biedronka, pojawiły się promocje piwa, które wzbudziły wielkie zainteresowanie. Jeśli chodzi o Lidl, to kupując jednorazowo 20 butelek piwa, płaciło się jedynie za 10 sztuk. W praktyce oznaczało to, że 10 butelek było za darmo.

Promocja, obowiązująca tylko tego dnia, okazała się prawdziwym hitem, pisały o niej również media. Od rana piwo momentalne znikało ze sklepowych półek. Obniżka ceny w Lidlu dotyczyła wszystkich piw w butelkach.

Niestety wielu klientów nieoczekiwanie dowiadywało się przy kasie, że wybrane przez nich piwo w butelkach, które chcieli kupić w promocji, nie jest nią objęte. Było to o tyle dziwne, że warunki promocji sformułowane były bardzo jednoznacznie: "50 proc. taniej. 20 w cenie 10. Wszystkie piwa w butelce." W praktyce okazywało się, że jedne piwa butelkowe były objęte tą promocją, a inne nie. Dodatkowo, nie wiadomymi było o które gatunki konkretnie chodzi.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

1 komentarz

  • Alfons 10.05.2020

    Dlatego nie kupuje w lidlu. Wolę sobie iść do biedronki. I wam też polecam biedronke.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.