16.02.2021/11:52

TO JUŻ DZISIAJ! Zapraszamy do obejrzenia uroczystej Gali ogłoszenia wyników badania Najlepszy Produkt 2021 – Wybór Konsumentów

Już dziś o godzinie 18:00 odbędzie się uroczysta Gala ogłoszenia wyników badania konsumenckiego „Najlepszy Produkt 2021 – Wybór Konsumentów”. Jubileuszowa, 10 edycja przypada na trudny czas pandemii i jej rozstrzygnięcie odbędzie się wirtualnie. Zapraszamy do transmisji on-line!

Już 18 lutego o godzinie 18:00 spotka się z Państwem Tomasz Kammel, który przekaże Państwu wyniki badania „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów”. Celem badania jest wyłonienie, na podstawie opinii konsumentów, najlepszych produktów FMCG które trafiły do sprzedaży w ciągu minionego roku. Tegoroczna edycja wskaże bestsellery – najlepsze nowości spożywcze, chemiczne i kosmetyczne, które zostały wprowadzone do sprzedaży w okresie od 1 września 2019 do 30 września 2020 roku. Badanie przeprowadził renomowany instytut badawczy GfK Polonia.

Nie może Państwa zabraknąć na tegorocznej Gali!

FORMULARZ REJSTRACYJNY

Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów® to znak, który sprzedaje, a potwierdzają to badania - aż 74 proc. konsumentów wybiera produkty oznaczone logotypem „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów”, to świadczy o sile znaku i zaufaniu, jakim darzą go konsumenci.

Organizatorem badania jest Wydawnictwo Gospodarcze, wydawca tytułów „Wiadomości Handlowe” i „Wiadomości Kosmetyczne”. Od 15 lat jesteśmy organizatorem badań rynkowych takich jak: „Perły Rynku FMCG”, „Perły Rynku Kosmetycznego”, „Perły Regionu”, „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów” oraz „Ulubiona Marka Polaków”. Do Wydawnictwa Gospodarczego należą branżowe portale wiadomoscihandlowe.pl oraz wiadomoscikosmetyczne.pl.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z:

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także