08.01.2020/15:14

Zarząd sieci Polomarket znów w pełnym składzie

Od 8 stycznia do zarządu sieci Polomarket wracają trzej byli członkowie od wielu lat związani z siecią. Ich powrót jest konsekwencją zakończonego w grudniu sporu korporacyjnego w spółce, który był bezpośrednim powodem złożenia przez nich przed rokiem rezygnacji z pełnionych funkcji.

Tym samym do prezesa zarządu Marcina Sowy dołączają: Jarosław Brudnicki odpowiedzialny za zakupy i marketing, Bartosz Pietruszka za sprzedaż i logistykę oraz Anita Tołysz za obszar administracji i compliance.

Pełny skład zarządu firmy Polomarket będzie odpowiedzialny za realizację nowej zrewidowanej strategii sieci, która wobec nowych okoliczności prawno-organizacyjnych w Grupie Polomarket zostanie zakomunikowana w najbliższych tygodniach.

Grupa Polomarket to ponad 280 placówek handlowych na terenie całej Polski i blisko 2,5 mld obrotu netto rocznie. Miesięcznie sklepy sieci odwiedza prawie 9 mln klientów w całym kraju. Sieć zatrudnia ponad 6300 osób.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.