05.03.2020/10:46

Zarządca centrów handlowych Auchan ma nową dyrektor generalną

Ada Walentek została dyrektorem generalnym w firmie Ceetrus Polska, która działa jako inwestor, deweloper, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Nowa dyrektor będzie odpowiadać za kształtowanie strategii spółki, zarządzanie jej działalnością oraz rozwój na polskim rynku.

Ada Walentek jest związania z firmą Ceetrus od pięciu lat. Do lutego 2019 roku zajmowała stanowisko dyrektor operacyjnej Ceetrus na Polskę, a wcześniej pełniła funkcję dyrektor komercjalizacji Ceetrus Polska.

Od 2001 Ada Walentek była aktywna na polskim rynku nieruchomości  zdobywając doświadczenie zawodowe w takich firmach jak Plaza Centers Management, Neinver oraz Klepierre, gdzie przez ponad 5 lat była dyrektorem komercjalizacji. Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu w Warszawie, posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.