06.04.2020/15:42

Zarządcy biurowców, centrów handlowych oraz sieci handlowe coraz częściej sięgają po dezynfekcję

Grupa Aristo – lider w świadczeniu profesjonalnych usług dezynfekcji - odnotowuje ogromne zapotrzebowanie na swoje usługi. Po dezynfekcję sięgają przede wszystkim zarządcy centrów handlowych, biurowców oraz duże sieci handlowe.  To odpowiedź na alarmujące informacje naukowców, wg. których koronawirusem bardzo łatwo zarazić się w biurze czy podczas codziennych zakupów. 

W związku z pandemią koronawirusa ogłoszoną przez WHO miliony pracowników na całym świecie wykonują swoją pracę zdalnie. Niestety nie dotyczy to wszystkich. Wielu pracowników nadal wykonuje pracę w swoich biurach współdzielonych z innymi osobami. Tymczasem, jak alarmują naukowcy – biura, centra handlowe i sklepy są głównymi miejscami rozprzestrzeniania się wirusów i bakterii.

Ta niecodzienna sytuacja powoduje, iż na świecie wzrasta popyt na profesjonalne usługi dezynfekcji. Choć konkurencja w tej branży jest duża, niewiele firm oferuje swoje usługi zgodnie z zaleceniami WHO i ECDC w zakresie zwalczania koronawirusa.

Odnotowujemy ogromne zainteresowanie naszymi usługami – mówi w rozmowie z naszą redakcją Anna Majoch, Prezes Zarządu Grupy Aristo. – Zgłaszają się do nas przede wszystkim zarządcy centrów handlowych, biurowców oraz sieci handlowe, dla których liczy się szybki czas reakcji oraz prawidłowe wykonanie usługi zgodnie z obowiązującymi standardami – dodaje. 

Dla jednych jest to ważny element ochrony swoich pracowników, dla innych sposób dodatkowego zachęcenia klientów do korzystania z usług firmy. Niezależnie od powodu, dla którego przedsiębiorstwa tak chętnie sięgają po dezynfekcję, bardzo ważnym elementem staje się sposób jej wykonania i wybór wiarygodnego partnera. Większość wykonawców używa preparatów wymagających zmywania, co powoduje że usługa niesie za sobą konieczność dodatkowego czyszczenia powierzchni. Bywa to problematyczne szczególnie w przypadku obiektów wielkopowierzchniowych. Dodatkowo znakomita część z nich to małe lokalne przedsiębiorstwa, które nie są w stanie sprostać wymaganiom dużych sieci handlowych czy profesjonalnych zarządców nieruchomości. 

Pracujemy z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu do wytwarzania suchej mgły, który umożliwia nam bardzo szybkie wykonanie usługi nawet na bardzo dużej przestrzeni. Stosowane przez nas środki dezynfekujące zawierają substancje w odpowiednim stężeniu, uznane przez WHO i ECDC jako skuteczne w dezynfekcji przeciwko SARS-CoV-2. Dodatkowo wszystkie preparaty posiadają stosowne atesty oraz dopuszczenia do użytkowania i kontaktów z żywnością wydane przez Ministerstwo Zdrowia. Dzięki temu nie ma konieczności zmywania zdezynfekowanych powierzchni. Usługa wykonywana jest praktycznie niewidocznie. Nie pozostawia po sobie żadnych śladów – mówi Majoch. – Działamy na terenie całego kraju. Współpracującym z nami klientom zapewniamy natychmiastowy czas reakcji – dodaje. 
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • aleksandra 14.04.2020

    Nasza firma korzysta z usług Aristo w zakresie dezynfekcji. Są bardzo profesjonalni. Usługa wykonywana jest bardzo szybko. Na klamce każdych drzwi pozostawiają zawieszkę z informacją, że biuro zostało zdezynfekowane i jest bezpieczne.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.