30.07.2020/20:49

Zatwierdzenie układów Piotra i Pawła z wierzycielami opóźnione o kolejne dwa miesiące!

Niemile zawiedli się wszyscy, którzy oczekiwali w czwartek 30 lipca rozstrzygnięć w przedmiocie zatwierdzenia układów zawartych na początku marca z wierzycielami przez spółki Piotr i Paweł, Grupa Piotr i Paweł oraz Piotr i Paweł Detal. Będą musieli bowiem poczekać znacznie dłużej, aż do 21 września.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • Pp 01.08.2020

  Haha, Januszerka Polskiego handlu.
  Dymanie na pełnym legalu.
  Mogą spokojnie szkolić nasz kaczy rząd jak zbankrutować, ale nie upaść.

 • Expert 31.07.2020

  TriCity
  Ogłoszą Upadłość

 • TriCity 31.07.2020

  A co się stanie ze spółkami Piotr i Paweł jeśli Spar Group Ltd nie dofinansuje spółki Wasz Sklep Spar, a ta nie wypłaci należności wierzycielom?

 • Expert 31.07.2020

  Czy to przypadek iż tydzień temu byl artykuł „Plany Spara się niezmieniają” a teraz wypłaty wierzycielom znowu przesunięte!
  Jest tak ze Spar Group zainwestował 40 mln euro niespełna rok temu w projekt PiP te środki miały według zapewnień Pana Tomasz S i Jakuba K w pełni wystarczyć na pokrycie układu ok 80 mln złotych i rozkręcenie handlu.Dzis tych pieniądzy już nie ma bo przez niespełna rok zostały przejedzone na straty! Wiec inwestor musi wyłożyć kolejne 80 mln na układ czego wydaje się robić nie chce bo biznes przynosi grube miliony straty miesięcznie wiec ktoś nie dostarczył odpowiednich dokumentów na czas do Sądu a ten odroczył sprawę.

 • Trafaret 30.07.2020

  Brak możliwości wypłacenia należności wierzycielom jest bezpośrednio powodem opóźnienia rozstrzygnięć w przedmiocie zatwierdzenia układów. Spar Group odłączył kroplówkę.

 • Księgowej 30.07.2020

  Jak na koncie pusto to trzeba opóźnić jak się da!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także