23.09.2016/09:29

Zawieszono wiechę na budowie Galerii Północnej. Otwarcie obiektu w 2017 r.

21 września zakończony został etap wznoszenia konstrukcji głównej Galerii Północnej - obiektu powstającego na warszawskiej Białołęce. Inwestor, czyli spółka GTC, wraz z władzami dzielnicy Białołęka zawiesił na budowie symboliczną wiechę.

W ostatnim czasie zakończono konstrukcję żelbetonową budynku Galerii Północnej. Na finiszu są prace związane z ukończeniem dachu i elewacji. Trwa montaż instalacji elektrycznych, wentylacyjnych oraz grzewczo-chłodniczych. Na najbliższy czas zaplanowano montaż wind, schodów ruchomych, transformatorów oraz prace wykończeniowe. Dobiega końca także przebudowa ulicy Światowida, która na odcinku od ul. Modlińskiej do ul. Trakt Nadwiślański została poszerzona do czteropasmowej jezdni. Zakończono również najważniejsze prace ziemne przy budowie dwóch nowych dróg wokół galerii.

Równolegle z pracami budowlanymi klaruje się ostateczne portfolio marek i usług dostępnych w nowym obiekcie. Ponad 75 proc. powierzchni handlowej zostało już skomercjalizowane. Wśród najemców klienci znajdą m.in. hipermarket Carrefour, salony iSpot, Pandora, Samsung, Empik, Sephora czy 4F. Obiekt będzie posiadał również bogate zaplecze usługowe. W Galerii Północnej znajdzie się także 11-salowe kino Cinema City. Powierzchnię w obiekcie wynajmą także takie marki, jak Dunkin Donuts, A. Blikle i Grycan.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.