20.07.2020/07:00

Zdalne monitorowanie bezpieczeństwa pracowników kluczem do rozwoju firmy

Dzisiejsza rzeczywistość wymusiła na przedsiębiorcach wdrożenie wielu zdalnych rozwiązań, szczególnie tych, których celem jest monitorowanie stanu zdrowia pracowników. Producenci technologii dla handlu i przemysłu oferują gotowe rozwiązania, a wszystko dzięki urządzeniu wielkości zegarka.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • K 22.07.2020

  Ciekawe urządzenie. Szkoda, że zabrakło tam kilku użytecznych funkcji, które uatrakcyjniłyby go dla samych pracowników np. wyświetlacz z zegarkiem, krokomierzem, itp.

 • Bell 21.07.2020

  Podoba mi się nazwa "zdalne monitorowanie bezpieczeństwa pracowników", ktoś z PR się napracował żeby ukryć o co tak naprawdę chodzi: czyli o jeszcze większą kontrolę nad pracownikiem i wyciśnięcie z niego jeszcze więcej.
  Już widzę jak to będzie działać: "stał pan 2 minuty w jednym miejscu to niedopuszczalne", "była pani 2 razy w ubikacji to o 2 razy za dużo" "drogę z magazynu do miejsca pana pracy pokonał pan w 1 minutę, a normą jest 20 sekund" ... itp
  Proponowałbym zamiast zegarka coś bardziej nowoczesnego np zaczipować wszystkich pracowników :P

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.