20.03.2018/10:07

Ze sklepu zrobił... galerię sztuki. Podwarszawski przedsiębiorca obszedł zakaz handlu w niedziele

Właściciel spółki Pod Dębem, posiadającej trzy markety zawiesił we wnętrzach... 50 obrazów lokalnej artystki. Z tego powodu zdecydował się na otwarcie sklepów w niedziele objęte zakazem handlu - pisze Metro Warszawa.

Przygotowania do otwarcia sklepów rozpoczął jeszcze w ubiegłym roku. Zwołano posiedzenie wspólników spółki, na którym to podjęto decyzję o rozszerzeniu działalności o funkcje kulturalne. Dokonano także zmian w rejestrach. Obrazy jeszcze w lutym prezentował w lokalnym centrum kultury. Na początku marca zawisły w sklepach, które były otwarte także w niedziele objęte zakazem handlu.

Jak tłumaczy w rozmowie z dziennikarzami, jeśli kontrola PIP nałoży na niego mandat, to go nie przyjmie. Jego zdaniem obrazy mogą dotrzeć w ten sposób do tysięcy osób.

Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • kupiec 25.03.2018

  otworzył, ale czy sprzedawał ?

 • Mariola 21.03.2018

  Znakomity pomysł! powinni wszędzie zrobić show roomy wchodzę oglądam aplikacją robię rezerwację towar przywoża mi do domu, nie ma transakcji nie ma handlu. nie musze wracać koniecznie tego samego dnia z kupioną kiecka czy fotelem. ale mogę mieć szansę na jej oglądnięcie i zamówienie. Czekam aż kolejni pokaża tym głupkom środkowy palec pomysłowością. Brawo proszę Pana za odwagę!

 • sir Galahad 21.03.2018

  Aż tak was to boli komentatorzy?

 • 3+3=6 20.03.2018

  Januszowanie pełną gębą.

 • Olaboga 20.03.2018

  Oczywiście Franczyzobiora Eurocashu ;)

 • asddddd 20.03.2018

  dostanie Janusz 100 tys kary i mu się odechce... Najlepsze te tłumaczenia gościa: (na jednym z portali: "uważam, że wszystko zgodnie z prawem" (serio??) - każdy się tak tłumaczy...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.