09.04.2020/09:54

Zlikwidowano sklep Media Expert w Suchedniowie, wcześniej w tej samej galerii zamknięto Mrówkę

Galeria FUT w Suchedniowie traci najemców. Po dwóch latach od otwarcia, Media Expert zlikwidował największy sklep RTV i AGD w tym mieście. Nierentowny sklep sieci Mrówka wycofał się wcześniej z tego samego centrum handlowego.

Niedawno wywieziono z niego cały towar i wyposażenie, a opustoszałe miejsce nie jest wykorzystane -  podaje echodnia.eu. Jak zaznacza lokalny portal, to kolejny obiekt handlowy w Galerii FUT, który został zamknięty.

Z Galerii FUT wycofał się wcześniej nierentowny market budowlany Mrówka, a próby czasu nie wytrzymało kilka mniejszych punktów handlowych. W ich miejsce otwarto piekarnię i sklep z używaną odzieżą.

Od lutego w centrum handlowym w Suchedniowie działa supermarket sieci Delikatesy Centrum, który podobno cieszy się zainteresowaniem klientów. Obok działają Rossman, salonik prasowy i Pepco.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Walmart 24.11.2021

    Galeria Fut Będzie Opusczone 16 Grudnia 2021

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.