11.01.2020/12:04

Złodziej na zamówienie? Zainteresowanie usługą szybko rośnie

Firma Złodziej na zamówienie zatrudnia ludzi, którzy znają złodziejski fach. Pokazują oni detalistom, jak się bronić przed kradzieżami - czytamy w money.pl.

Jedna z usług firmy polega na tym, że do sklepu wysyła się złodzieja. Podejmuje on trzy próby kradzieży towaru. Próby bazują na różnych technikach - więc dla ochrony jest to solidny test. Jeżeli któraś z prób zostanie zauważona przez ochronę sklepu, kontroler zaproponuje ochroniarzowi łapówkę w zamian za opuszczenie sklepu bez wzywania policji. W firmie pracują "nawróceni" złodzieje, którzy znają się na rzeczy...

Czasem jednak to nie "prawdziwi" złodzieje dokonują kradzieży, a po prostu pracownicy. Firma proponuje więc zatrudnienie w sklepie podstawionego pracownika. Taka osoba może sprawdzić, czy ktoś nie wynosi towaru czy nie stosuje innych podejrzanych praktyk. Czasem taki podstawiony pracownik trafia do sklepu na kilka tygodni i sprawdza uczciwość sprzedawców.

Firma rozpracowuje złodziei w całej Polsce. W markecie w Zielonej Górze osoby sprzedawały towar nowy jako uszkodzony. Opuszczał on legalnie sklep, ale po mocno zaniżonych kwotach. A kupujący rozliczał się procentowo z zaoszczędzonych, a właściwie przywłaszczonych pieniędzy ze sprzedawcą. W Poznaniu natomiast firma odkryła, że pracownicy nocnej zmiany marketu po prostu wywożą towar do swojego magazynu.

Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Jasiu łysy lysulec 20.02.2020

  Dzień dobry zainteresowany jestem państwa ogłoszeniem, mieszkam w dużym mieście, w tej chwili jestem w stanie spoczynku, ale osobiście znam większość z tych ludzi którzy biegają dalej. Mam 36 lat.

 • Miss 18.02.2020

  Gdzie CV złożyć

 • Swój Nick 13.01.2020

  Testy penetracyjne :-)

 • 9+3 11.01.2020

  "W Poznaniu natomiast firma odkryła, że pracownicy nocnej zmiany marketu po prostu wywożą towar do swojego magazynu." Akcja wprost ze skeczu któregoś z kabaretów.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.