03.09.2020/13:06

Zmarł Arkadiusz Burzyński, współzałożyciel sieci Arhelan

Arkadiusz Burzyński, współwłaściciel sieci sklepów Arhelan zmarł 1 września. Miał 57 lat. Pogrzeb odbył się na cmentarzu przy ul. Mickiewicza (Nowym) w Bielsku Podlaskim – informuje serwis bielsk.eu.

Arkadiusz Burzyński był współzałożycielem sieci sklepów Arhelan. Wraz ze szwagierką Heleną Burzyńską firmę tę utworzyli w 1991 roku. Nazwa jest pochodną imion założycieli. Zaczynali od prowadzenia niewielkiej hurtowni słodyczy.

Jak pisze bielsk.eu dziś Arhelan to jedna z największych bielskich firm i lider wśród sieci spożywczych. Sieć liczy 102 obiekty i zatrudnia ponad półtora tysiąca pracowników. Jest obecna w 65 miejscowościach, głównie w województwie podlaskim, ale także w warmińsko – mazurskim (od 2007 roku), mazowieckim (od 2018 roku) oraz w lubelskim (od 2019 roku).

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także