01.04.2021/12:35

Agata Anioł będzie odpowiadała za rozwój projektu LokalnyRolnik.pl w regionie Wrocławia

Agata Anioł dołączyła do zespołu wirtualnego targu LokalnyRolnik.pl. Z początkiem kwietnia objęła funkcję managerki regionalnej. Będzie odpowiadała za rozwój regionu wrocławskiego.

W ubiegłym roku Agata Anioł pełniła rolę dyrektora zarządzającego Restaurant Week. Wcześniej przez 10 lat zawodowo była związana z agencją reklamową Lemon Sky JWT, (dawniej Adv.pl), gdzie zarządzała zarówno zespołami, efektywnymi projektami i procesami. Wśród klientów, dla których pracowała, były m.in. takie marki, jak: Nestle, BRE Bank, Empik, Microsoft.

Jako członek wrocławskiego Slow Food, brała udział w roli delegata z Polski w międzynarodowym festiwalu Terra Madre Salone del Gusto w Turynie, gromadzącym wytwórców żywności i rzemieślników z całego świata.

Chętnie dzieli się wiedzą, prowadząc zajęcia na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej z zakresu kreowania marki i zarządzania projektami e-commerce. Jako managerka regionalna w LokalnyRolnik.pl będzie odpowiedzialna za rozwój rynku wrocławskiego, zarządzając ofertą, relacjami z wytwórcami i pracą koordynatorów punktów odbioru zakupów z portalu.

– Chcę mieć realny wpływ na wzrost świadomości dotyczącej prawdziwego jedzenia. To dla mnie naturalny krok, by – dzieląc się swoim doświadczeniem – móc przyczynić się do podejmowania przez mieszkańców Wrocławia odpowiedzialnych wyborów, uwzględniających zdrowie, lokalność, jak i ekologię – komentuje swoje dołączenie do LokalnyRolnik.pl Agata Anioł.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także