11.01.2023/14:22

Ewa Łapińska nową dyrektorką sprzedaży Mars Wrigley Polska

Z początkiem nowego roku Ewa Łapińska objęła stanowisko dyrektorki sprzedaży Mars Wrigley Polska, segmentu Mars Polska odpowiadającego za biznes słodyczowy i gumowy. Tym samym dołączyła do zespołu zarządzającego tą częścią firmy w Polsce. 

Ewa Łapińska wniesie do Mars Wrigley wieloletnie doświadczenie nie tylko w zakresie identyfikowania i wykorzystywania okazji biznesowych w szybko zmieniającym się środowisku, ale także w kwestii egzekwowania planów oraz budowania relacji z klientami i partnerami opartych na zaufaniu i dążeniu do obopólnych korzyści.

– Razem z zespołem zarządzającym i całym teamem sprzedaży z niecierpliwością czekaliśmy na dołączenie Ewy do naszej organizacji. Jestem przekonana, że jej doświadczenie oraz motywacja do pracy pozwolą Ewie realizować ambitne i ekscytujące cele, pielęgnować naszego ducha oraz inspirować chwile codziennego szczęścia – podkreśla Victoria Abramova, dyrektorka generalna Mars Wrigley Polska.  

Dotychczas Ewa Łapińska związana była z Coca-Cola HBC, gdzie przez 18 lat zajmowała się rozwojem kategorii, budowaniem strategii biznesowych, marketingiem handlowym oraz sprzedażą i zarządzaniem kluczowymi klientami w Europie Środkowej (m.in. w Czechach, Słowacji, Rumunii, na Węgrzech oraz w Polsce).

Nowa dyrektorka sprzedaży Mars Wrigley Polska jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. 

Mars Incorporated to prywatna firma rodzinna z ponad stuletnią tradycją, która produkuje znane i lubiane przez naszych konsumentów produkty: wyroby czekoladowe (m.in. Mars®, M&M’S®, Snickers®, Twix®), gumy do żucia i miętusy (Orbit®, Winterfresh®, Airwaves®) oraz jedzenie dla zwierząt (Pedigree®, Chappi®, Royal Canin®, Sheba®, Whiskas®, Perfect Fit®). 
 

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Nickt 16.01.2023

    Nie pamiętam ile lat temu ostatni raz zjadłem takiego batonika. Drogie to jak pies, coraz mniejsze, coraz mniej smaczne. Bez sensu kompletnie. Tak jak i guma ze słodzikami przenikającymi z jamy ustnej prosto do krwi i dalej do mózgu.

  • Mjxter 13.01.2023

    Chyba zwijaniem biznesu i absolutnym brakiem pomysłu.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także