20.07.2020/05:00

Zmieniamy się dla Ciebie. Poznaj nowe wiadomoscihandlowe.pl!

Dziś zadebiutowała nowa odsłona portalu wiadomoscihandlowe.pl. Prezentujemy owoc naszych długich prac wierząc, że rozpoczynamy w ten sposób nowy rozdział w historii serwisu oraz Wydawnictwa Gospodarczego.

Nowe wiadomoscihandlowe.pl to nie tylko odświeżenie starego layoutu, ale również wprowadzenie szeregu nowych funkcji i możliwości. Wielu z nich nie dostrzeżecie gołym okiem, ale możecie wierzyć nam na słowo, że pozwolą one sprawniej zarządzać portalem oraz lepiej eksponować najciekawsze treści, tak abyście ich nie przegapili. Nowa struktura działów ułatwi poruszanie się po portalu oraz znajdywanie poszukiwanych treści. Interesuje Was zielony handel? Rynek pracy w handlu? Z łatwością odnajdziecie materiały na te i inne tematy.

Dziś oficjalnie debiutuje także WH Market. To platforma e-commerce, którą testowaliśmy w kilku ostatnich tygodniach, umieszczając w niej raporty przygotowane przez naszą redakcję oraz przez partnerów zewnętrznych. W ramach WH Marketu udostępniamy Wam dłuższe materiały analityczne, jakich nie znajdziecie nigdzie indziej. Jeżeli poszukujecie specjalistycznej, pogłębionej wiedzy na tematy poruszane przez nas na co dzień na portalu wiadomoscihandlowe.pl, z pewnością znajdziecie je w WH Markecie.

Nowy silnik napędzający portal, przygotowany przez agencję Advox, pozwoli nam na prezentowanie treści w bardziej angażujący niż dotychczas sposób. W serwisie pojawiać się będzie więcej materiałów multimedialnych, co jest odpowiedzią na zmieniające się trendy na rynku wydawniczym w Polsce i na świecie. Pracujemy już nad kolejnymi nowinkami, które - mamy nadzieję - zachęcą do jeszcze częstszych niż dotychczas powrotów na wiadomoscihandlowe.pl. Niektóre z nich zaprezentujemy Wam już w bliskiej przyszłości.

Prace nad nową wersją portalu rozpoczęliśmy na długo przed nadejściem do Polski koronawirusa. To, co działo się wiosną 2020 r., dało nam jednak wiele do myślenia. Odwiedziliście nas wówczas rekordową liczbę razy (ponad 1,8 mln odsłon w marcu i ok. 1,3 mln odsłon w kwietniu), co nie tylko pozwoliło nam umocnić się na pozycji lidera wśród portali o tematyce handlu FMCG w Polsce, ale przede wszystkim udowodniło, jak gigantyczne w tych trudnych czasach będzie zapotrzebowanie na fachową i błyskawicznie dostarczaną wiedzę o rynku. Analiza Waszych zachowań z ostatnich tygodni pomogła nam w podjęciu istotnych decyzji dotyczących tego, w którym kierunku powinien dalej zmierzać portal.

Zachęcamy do rozejrzenia się po nowym portalu i zapoznania się z jego nową strukturą, a także do sprawdzenia oferty WH Marketu. Pomimo wakacyjnego okresu, bardzo liczymy na feedback, zarówno ten pozytywny, jak i ten nieco mniej. Mamy nadzieję, że nowe wiadomoscihandlowe.pl pozostaną dla Was portalem pierwszego wyboru, jeśli chodzi o informacje ze świata handlu FMCG, a przekazywana przez nas wiedza pomoże w przetrwaniu koronakryzysu i pomyślnym rozwijaniu biznesów w kolejnych latach.

Zespół portalu wiadomoscihandlowe.pl

Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Paula 22.07.2020

  A gdzie emotki z uczuciami? :( To była najlepsza część poza artykułami oczywiście

 • Katarzyna 21.07.2020

  To dobry kierunek.

 • Kaleson 20.07.2020

  Super

 • Talesson 20.07.2020

  Gratulacje, strona wygląda świetnie!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także