21.08.2018/10:21

Znane marki kosmetyczne przyłączają się do promocji oferty szkolnej Biedronki

Biedronka ruszyła z kolejną odsłoną promocji oferty szkolnej. Od 20 sierpnia trwa akcja „Piątka na powitanie. Wszystko do szkoły!”. W jej ramach marki Colgate i Nivea organizują własne konkursy.

– Drugą część oferty szkolnej przygotowaliśmy szczególnie z myślą o młodzieży i studentach. Proponujemy produkty do pisania, liczenia i przechowywania oraz artykuły biurowe. Ofertę wspiera kampania marketingowa prowadzona w telewizji, radiu i na portalach społecznościowych – mówi Dorota Sulinowska z działu marketingu sieci Biedronka.

W ramach promocji firma Colgate proponuje konkurs „Myj zęby na piątkę”, w którym wygrać można karty podarunkowe lub nagrody rzeczowe.

Z kolei Nivea zachęca do wspierania Rodzinnych Domów Dziecka. W ramach akcji „Wyprawka 1 klasa” 1 zł z każdego produktu tej marki, zakupionego w sklepach Biedronka, firma przekaże do wybranych ośrodków z całej Polski na zakup przyborów szkolnych, odzieży i obuwia dla podopiecznych tych placówek.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.