18.08.2016/12:36

Zobacz odnowione, nowoczesne biuro firmy Wyborowa Pernod Ricard

14 tygodni zajęło firmie Tetris zagospodarowanie na nowo 2,4 tys. mkw. powierzchni biura firmy Wyborowa Pernod Ricard, zlokalizowanego w budynku Lumen (Złote Tarasy) w Warszawie. Efekty tej pracy podziwiać można na zdjęciach załączonych do niniejszego tekstu.

- W mojej karierze zawodowej jest to pierwszy przypadek, kiedy wszedłem do nowego biura i to co zobaczyłem było lepsze, niż moje wyobrażenia z dnia poprzedniego - komentuje Andrzej Szumowski, wiceprezes firmy Wyborowa Pernod Ricard.

Autorem projektu architektonicznego nowego biura jest Massive Design. Budowa wymagała koordynacji działań 30 ekip.

Wyborowa Pernod Ricard Polska to spółka dystrybucyjna zajmująca się marketingiem oraz sprzedażą wszystkich marek Grupy Pernod Ricard, które obecne są w Polsce oraz produkcją polskich marek wódki z portfolio grupy. W ofercie znajdują się alkohole mocne oraz wina i szampany.

W Polsce Wyborowa Pernod Ricard odpowiada za dystrybucję 33 marek alkoholi, w tym: whisky Ballantine’s, Chivas Regal i Jameson, wódek Absolut i Wyborowa oraz produktów z innych kategorii takich jak Havana Club, Malibu czy wina Jacob’s Creek. Pernod Ricard Polska zatrudnia obecnie blisko 400 pracowników. Polskie wódki znajdujące się w portfolio grupy produkowane są w zakładach zlokalizowanych w Poznaniu i Zielonej Górze.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.