18.10.2019/09:25

Zott Polska sprzedaje zakład przejęty od Bacha Polska

Producent pozbywa się swoich nieruchomości w województwie kujawsko-pomorskim. To budynek należący w przeszłości do przejętej firmy.

Nieruchomość położona jest około w miejscowości Głogowo, około 10 kilometrów od Torunia, przy drodze krajowej nr 10. Kompleks biurowy ma powierzchnię użytkową 3,41 mkw. i został postawiony na działce o powierzchni 2,42 ha. W skład zabudowy wchodzi budynek produkcyjno-magazynowy oraz budynek techniczno-socjalny z częścią handlową oraz portiernią. Zakład został wybudowany, a później rozbudowywany w latach 1994-2013. Teren jest uzbrojony we wszystkie niezbędne media, w tym linię światłowodową.

Teren uprzednio należał do firmy Bacha Polska, producenta i dystrybutora napojów mlecznych pod markami Smakija i Finezja. Została ona przejęta przez Zott w 2012 roku.

Informacja o ofercie została zamieszczona w dzisiejszym wydaniu Rzeczpospolitej.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • keks 23.01.2021

    no i nie ma już smakiji :(

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.