07.02.2021/09:05

ZPC Otmuchów chce rozbudować zakład i stworzyć centrum badawczo-rozwojowe

Zarząd ZPC Otmuchów poinformował, że Rada Nadzorcza firmy zatwierdziła plan strategicznego rozwoju na lata 2021-2024. Znalazło się w nim kilka planów inwestycyjnych.

Firma informuje w komunikacie, że zamierza rozbudować zakład produkcyjny w Otmuchowie i dzięki temu zwiększyć moc produkcyjną. W planach jest też wprowadzenie nowych form konfekcji produktów.

Producent chce również utworzyć nowe centrum badawczo-rozwojowe na potrzeby segmentu słodyczy. W planach jest także dalszy rozwój kompetencji pracowników.

Firma chce swoje plany sfinansować ze środków, które w tym czasie zarobi, kredytów, a także dofinansowania zewnętrznego. Z kolei rozbudowa zakładu w Otmuchowie ma zostać sfinansowany z emisji akcji firmy.

Spółka podkreśliła również, że chce się w najbliższych latach skoncentrować na rozwoju posiadanych marek.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • nick 07.02.2021

    wróćta do starego przepisu. Ptasie mleczko w latach '90 było smaczniejsze. Albo zróbta dodatkową wersję retro mleczka wg starego przepisu.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także