25.07.2020/12:27

Adam Frajtak nowym członkiem zarządu ZPC Otmuchów

W piątek rada nadzorcza notowanej na giełdzie spółki ZPC Otmuchów powołała w skład zarządu firmy Adama Frajtaka. Powierzono mu stanowisko członka zarządu.

Frajtak w ZPC Otmuchów pracuje od listopada 2019 r. - wcześniej na stanowisku dyrektora sprzedaży. W poprzednich latach związany był z firmą Stokson, gdzie pełnił rolę dyrektora handlowego odpowiedzialnego za sprzedaż i marketing. W latach 2013- 2016 był odpowiedzialny za sprzedaż w Pamapolu.

W poprzednich latach Frajtak zarządzał sprzedażą w Kofola Holding i Tradisie. Od 2011 r. do 2012 r. pełnił funkcję członka zarządu w Foodcare. Jeszcze wcześniej, w latach 2002-2008, pracował w dziale sprzedaży firmy Prymat, realizując zadania na terenie Polski, Czech i Słowacji. Karierę w branży FMCG rozpoczął w marcu 1994 r. w spółce Danuta, gdzie pracował do kwietnia 2002 r.

Prezesem Otmuchowa pozostaje Marek Piątkowski.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także