01.11.2020/09:52

Zwolniony pracownik Ikea: Poczułem się szykanowany

- Poczułem się szykanowany za umieszczenie swojej opinii, za wyrażenie tego, w co wierzę. Poczułem się potraktowany niesprawiedliwie. Mój wpis nie był skierowany do konkretnej osoby. Był oceną grzechu. Był ostrzeżeniem, które daje nam Pan Bóg. Był reakcją, ja nie wywoływałem tej dyskusji – zeznał zwolniony w zeszłym roku pracownik sieci Ikea. Chodzi o głośną sprawę związaną z komentarzem na wewnętrznym forum firmy.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Max 05.11.2020

  Myślę, że używanie takiego cytatu było celowym nadużyciem. Nie chciałbym pracować z takim człowiekiem i dobrze, ze został zwolniony.

 • michał 02.11.2020

  Jeśli czyjaś opinia brzmi "tym i tym należy się śmierć", to nie ma znaczenia, czyją świętą księgę cytuje, ŻADNA normalna firma nie powinna takiego fanatyka trzymać.

 • Dziękuje 01.11.2020

  Bravo, nareszcie ktoś walczy o słuszna sprawę. IKEA idzie w stronę reżyserowania życia, tworzenia na plakat fikcyjnych rodzin, często z podświadomymi dwoma panami czy paniami jako rodzina. Uraża to wielu, nie każdy ma jednak siłę i finanse, aby przeciw temu walczyć.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także