REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

Tegoroczna edycja programu Letnich Praktyk w Nestlé ruszyła 1 lipca i potrwa do końca września. W tym roku do Nestlé Polska wpłynęło prawie 2 tys. aplikacji młodych osób chętnych do odbycia 3-miesięcznych letnich praktyk. W sumie od 1999 do 2016 roku na praktyki w Nestlé przyjętych zostało blisko 800 osób, a po praktykach zostało na dłużej w firmie prawie 50 proc. z nich.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Praktyki w Nestlé są częścią Europejskiej Inicjatywy Na Rzecz Zatrudniania Ludzi Młodych – Nestlé needs YOUth – czyli wsparcia, jakiego pracodawca udziela młodzieży we wchodzeniu na rynek pracy. Firma zadeklarowała stworzenie do 2016 roku w całej Europie 10 tys. miejsc pracy dla osób do 30. roku życia oraz kolejnych 10 tys. miejsc staży i praktyk.

W Polsce programem objętych będzie ponad 800 osób. Do zatrudniania ludzi młodych i stwarzania im możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego Nestlé zachęca także swoich partnerów biznesowych w ramach Sojuszu dla Młodych (ang. Alliance for YOUth), który cieszy się poparciem m.in. Komisji Europejskiej oraz Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony