REKLAMANaturio_banner główny_styczeń 2020
Sklep sieci Biedronka w Warszawie

Sklep sieci Biedronka w Warszawie (materiały własne)

28 lutego br. Sieć Biedronka otworzyła na terenie dworca kolejowego Poznań Główny nowy sklep sieci. Podróżni znajdą w nim m.in. wypiekane na miejscu pieczywo, kanapki czy świeże soki. Jest to już piąty dworzec kolejowy, na którym uruchomiono sklep sieci Biedronka.

REKLAMA

Nowa poznańska Biedronka o powierzchni sali sprzedaży ok. 420 mkw. wyposażona została w 5 kas, które pozwolą na sprawną obsługę klientów. Dodatkowo do potrzeb podróżnych został dostosowany asortyment. W ofercie znajdują się m.in.: pieczywo wypiekane na miejscu, kanapki oraz regionalny przysmak – rogal świętomarciński. Ponadto klienci będą mogli zaopatrzyć się w świeże soki czy dania gotowe do spożycia, np. zupy i sałatki w wygodnych opakowaniach oraz w książki, które znajdą na specjalnym regale.

Biedronka jest usytuowana na poziomie +2 dworca kolejowego. Klienci mają do niej dogodny dostęp z najwyższych poziomów parkingu centrum handlowego sąsiadującego z dworcem. Mogą oni skorzystać także z windy (bezpośrednio z peronu 1) lub schodów ruchomych.

Biedronka na stacji Poznań Główny jest piątą ulokowaną na dworcu kolejowym. Pierwszy sklep sieci w tego typu lokalizacji powstał w 2014 r. na dworcu Kraków Główny. Pozostałe mieszczą się na dworcach: Warszawa Centralna i Wschodnia oraz Wrocław Główny. Sklepy Biedronka powstające na dworcach są dostosowywane pod względem wizualizacji do otoczenia, a poszczególne elementy aranżacji ich wnętrz oraz oznakowania są potwierdzane z właścicielem obiektów.

Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki - największej sieci detalicznej w Polsce, mającej ponad 2700 sklepów  w ponad tysiącu miejscowości. Filarami strategii firmy są starannie wyselekcjonowane produkty, oferowane wniskich cenach. Sieć Biedronka, obecna na polskim rynku od ponad 20 lat, współpracuje z ponad pięciuset polskimi partnerami handlowymi. Jeronimo Martins w Polsce zatrudnia ponad 58 tys. pracowników. Od 1995 r. Grupa Jeronimo Martins zainwestowała w Polsce ponad 11 mld zł.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~on 1 ponad rok temu

  zapomnieliście o dworcu w Grudziądzu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony