REKLAMASegafredo Selezione - banner główny (30.03-05.04)

Biedronka wprowadziła w Polsce stanowisko rzecznika klienta. Objęła je Magdalena Koralewska, która jest związana z Jeronimo Martins od ponad 20 lat. Przedstawiciele sieci podkreślają, że inicjatywa ma podkreślić znaczenie, jakie przykłada Biedronka do relacji z klientami.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)
Magdalena Koralewska, rzecznik klienta sieci Biedronka

Magdalena Koralewska, rzecznik klienta sieci Biedronka (fot. mat. pras.)

Codziennie ponad 3 tys. sklepów sieci Biedronka zlokalizowanych w całej Polsce odwiedza ponad 4 miliony klientów. Chcąc budować jeszcze lepsze relacje, Biedronka z własnej inicjatywy powołała rzecznika klienta. – Klienci są głównym powodem, dla którego istniejemy i to oni decydują o sukcesie naszej firmy. Dlatego, aby zagwarantować im jak najwyższy poziom zadowolenia, robimy wszystko, żeby profesjonalizować obsługę klienta w naszych sklepach oraz w ramach istniejących struktur dedykowanych do obsługi klienta, a także w świadomości każdego z pracowników podczas wykonywania codziennych obowiązków – komentuje Pedro Soares dos Santos, prezes Jeronimo Martins Group.

Rzecznikiem klienta Biedronki została Magdalena Koralewska, która od ponad 20 lat związana jest z firmą. Jest dostępna dla wszystkich klientów sieci Biedronka w Polsce jako najwyższa instancja, do której mogą zgłosić się ze swoimi zapytaniami lub sugestiami po wyczerpaniu kontaktu z kierownikiem sklepu i biurem obsługi klienta sieci Biedronka funkcjonującym od 2008 roku. Magdalena Koralewska zdobywała doświadczenie zawodowe pracując m.in. w departamencie HR, co pozwoliło jej na dogłębne poznanie zasad funkcjonowania sieci Biedronka, jej struktur oraz kluczowych kontaktów w firmie.

- Uważam, że relacje oparte na zaufaniu i bliskości z klientami to podstawa w handlu. Dlatego cieszę się, że jako rzecznik klienta będę ich głosem. Mogę zagwarantować pełną otwartość na dialog i dogłębną analizę każdej sprawy, która do mnie trafi. Moje stanowisko jest niezależne od struktur Biedronki, ale chcę by efektem mojej pracy były również strukturalne zmiany w Biedronce. Dzięki temu nawet pojedyncze głosy będą realnie przyczyniać się do jeszcze wyższych standardów obsługi w całej sieci – mówi Magdalena Koralewska.

Klienci zazwyczaj w pierwszej kolejności kierują swoje pytania do kierownika sklepu Biedronka. Co ważne, aby mogli skorzystać z pomocy rzecznika klienta, powinni najpierw skierować swoją sprawę do biura obsługi klienta. Jeżeli zgłaszający uzna, że zaproponowane przez BOK rozwiązanie nie jest dla niego satysfakcjonujące, wtedy może skontaktować się z rzecznikiem za pośrednictwem formularza, w którym należy podać numer sprawy nadany wcześniej przez biuro obsługi klienta.

Ważne jest też to, że zarówno w przypadku zgłoszeń obsługiwanych przez biuro obsługi klienta, jak i rzecznika klienta, nie ma maksymalnego terminu rozpatrzenia sprawy.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 10

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 3
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (6)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~thomas 6 miesiąc temu

  pic na wodę - fotomontaż i postępujące pranie mózgów klientów

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mariu 5 miesiąc temuocena: 0% 

  Cześć Koralik :) gratuluję, świetna decyzja że to właśnie Ty ! Powodzenia

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mariu 4 miesiąc temuocena: 0% 

  Cześć Koralik :) gratuluję, świetna decyzja że to właśnie Ty ! Powodzenia

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kupiec 3 miesiąc temuocena: 100% 

  Jeszcze chwila i powołają swój Rząd.A właściwie już mają,bo nikt od lat nie chce ich "ruszyć". Święta krowa polskiej gospodarki. Sami my Polacy wyhodowaliśmy sobie takiego twora, który teraz zamiata wszystko.Polski handel,dystrybucję i nas mami codziennie niskimi cenami,a rzeczywistość jest zgoła inna. Swoją drogą WH dalej promują poprzez kilka artykułów dziennie Biedrę. co za czasy?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~igi 2 miesiąc temu

  Taki rzecznik będzie narażony na konflikt interesu, nawet jeśli nie raportuje lokalnie, to ostatecznie i tak podlega pod najwyższe władze JM.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~swój 1 miesiąc temuocena: 0% 

  To jak wpuścić lisa do kurnika :-)

  oceń komentarz
REKLAMA
do góry strony