REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)

(fot. archiwum)

Grupa Bonduelle zawiesza plany finansowe na lata 2019–2020. Powodem jest duża niepewność gospodarcza spowodowana pandemią. Aktualizacja celów i planów oraz ocena potencjalnych skutków pandemii zostanie podana w momencie publikacji dochodów w trzecim kwartale br.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

Jak podała firma, w kontekście bezprecedensowego kryzysu zdrowotnego priorytetem grupy jest zapewnienie bezpieczeństwa w miejscu pracy, aby chronić i uspokoić nie tylko jej pracowników, ale także dostawców, partnerów i klientów.

W związku z tym Grupa Bonduelle stworzyła specjalną strukturę pracy zapewniając ścisłe przestrzeganie zaostrzonych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w tym okresie.

Ponadto Grupa Bonduelle przewidziała pewne trendy - duże zapotrzebowanie na żywność w puszkach i mrożonki czy załamanie na rynku usług gastronomicznych poza domem.

Grupa natychmiast podjęła działania mające na celu ograniczenie negatywnych skutków kryzysu Covid-19 i przypomina, że ​​jej zdrowa struktura finansowa, a także dostępne i zabezpieczone możliwości finansowania pozwalają poradzić sobie z potencjalnymi konsekwencjami pandemii dla jej działalności.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony