REKLAMADOBROWOLSCY - Syty Wilk - Baner Główny (17.02 - 01.03.2020)
Grupa Canpack uruchomiła fabrykę w holenderskim mieście Helmond

Grupa Canpack uruchomiła fabrykę w holenderskim mieście Helmond (Canpack)

3 listopada Grupa Canpack uruchomiła w holenderskim mieście Helmond nową fabrykę aluminiowych puszek napojowych. Zakład firmy Canpack został wybudowany nakładem ponad 100 mln euro. Hala produkcyjna oraz magazyn fabryki o łącznej powierzchni 40 000 mkw. zostały wyposażone w dwie linie produkcyjne o rocznej zdolności produkcyjnej 2 mld puszek w różnych rozmiarach.

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 1 (28.01 - 29.02.2020)

Fabryka w Helmond jest największą polską inwestycją w Holandii. Jest zaliczana w swojej branży do najbardziej energooszczędnych i najnowocześniejszych technologicznie zakładów na świecie. Zakład produkować będzie opakowania napojowe na potrzeby odbiorców w krajach Beneluksu, Niemiec i Francji i przyczyni się znacząco do wzrostu zatrudnienia w holenderskiej prowincji Brabancja Północna.

Krakowska Grupa Canpack jest jedną z największych i najbardziej innowacyjnych firm w branży opakowań metalowych w Europie Środkowo-Wschodniej i nadal umacnia swoją pozycję rynkową w Europie Zachodniej, Azji, Afryce i Ameryce Południowej.

Obecnie w 26 zakładach produkcyjnych grupy pracuje ponad 6000 pracowników. Oprócz produkcji aluminiowych puszek do napojów, firma produkuje również butelki szklane, zamknięcia koronowe i opakowania metalowe dla przemysłu spożywczego i chemicznego. Canpack jest dostawcą opakowań dla międzynarodowych korporacji i sprzedaje swoje produkty do ponad 70 krajów na całym świecie.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony