REKLAMADziugas_banner główny_12.05. - 12.06.

(materiały prasowe, Carrefour)

Paysafe Group plc rozpoczęła współpracę z siecią sklepów Carrefour Polska. Francuski operator wzbogaci sieć dystrybucyjną paysafecard o ponad 200 hipermarketów Carrefour i supermarketów Carrefour Market.

REKLAMANutrend - ISODRINX - belka w artykułach (28.05 - 02.06.2020)

- Celem Carrefour Polska jest systematyczne wzbogacanie oferty skierowanej do naszych klientów. Środki przedpłacone są coraz częściej poszukiwanym produktem w cyfryzującym się społeczeństwie, dlatego współpraca z Paysafecard jest dla Carrefour naturalnym krokiem w rozwojumówi Grzegorz Wazowicz, dyrektor Działu Usług Finansowych i Handlowych w Carrefour.

- Współpraca z Carrefour Polska wzmocni naszą pozycję wśród użytkowników dodaje Udo Müller, dyrektor generalny Paysafecard.

Carrefour Polska to multiformatowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 800 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Firma Paysafecard z siedzibą główną w Wiedniu jest jednym z wiodących dostawców rozwiązań płatniczych typu prepaid. Internetowa metoda płatnicza typu prepaid dostępna w ponad 500 000 punktach sprzedaży w 43 krajach na całym świecie. Firma powstała w 2000 r. w Austrii i jest częścią Paysafe Group plc. Udziały Paysafe są notowane na Rynku Londyńskiej Giełdy Papierów Wartościowych (skrót PAYS.L).

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony