REKLAMAPRIM (KABANOS) - Baner Główny (03-13 kwietnia 2020)

(fot. materiały prasowe, Chata Polska)

Chata Polska jeszcze w tym kwartale rozpocznie testy kas samoobsługowych - poinformowali w piątek w Poznaniu przedstawiciele sieci podczas konferencji "Challenges 2020".

REKLAMADOBROWOLSCY - Syty Wilk Pomaga - Belka w artykułąch (06.04 - 01.03.2020)

Pilotaż rozwiązania nastąpi w sklepie zlokalizowanym w Kwilczu, przy ul. Powstańców Wielkopolskich 1B. Wdrożenie kas samoobsługowych w tym miejscu odbędzie się równolegle z szerszą modernizacją placówki handlowej.

Jak ustalił portal wiadomoscihandlowe.pl, w pierwszym etapie pilotażu kasy samoobsługowe trafią łącznie do czterech sklepów sieci. Po przeprowadzeniu testów podjęta zostanie decyzja odnośnie ewentualnego szerszego roll-outu rozwiązania.

Chata Polska to kolejny polski detalista, który decyduje się zrobić duży krok w kierunku automatyzacji procesu zakupowego poprzez instalację kas samoobsługowych. Tylko w ostatnich kilkunastu miesiącach podobny ruch wykonały m.in. sieci Top Market, Arhelan, czy API Market.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony