REKLAMAATLANTA POLAND (BAKAL SOFT) - Baner Główny - 31.01 - 29.02.2020

Kolejne firmy przystępują do coraz modniejszego trendu produkowania ubrań z tkanin wytworzonych częściowo z odzyskanych tworzyw sztucznych. Tej jesieni w sklepach modowych pojawi się kolekcja będąca wspólnym projektem włoskiej firmy modowej Diesel i koncernu Coca-Cola.

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 1 (28.01 - 29.02.2020)

(Źródło: Coca-Cola)

Odzież z (Re)Kolekcji wykonana jest z takich materiałów, jak plastik z butelek PET czy bawełna z odzysku. Stylistycznie jest współczesną interpretacją estetyki ubrań firmy Diesel, uzupełnioną detalami nawiązującymi do marki Coca-Cola. Intencją obu firm jest podnoszenie świadomości opinii publicznej w kwestiach związanych z koniecznością odzyskiwania tworzyw sztucznych.

Kolekcja Diesel x Coca-Cola: The (Re)Collection jest dostępna wyłącznie online, od 27 września. Aby się dostać na odpowiednią stronę w serwisie diesel.com, należy w dowolnym miejscu na świecie wskanować za pomocą aplikacji mobilnej dowolne logo symbolizujące recykling.

Współpraca obu firm będzie mieć zasięg globalny – pierwszy pokaz stacjonarny odbędzie się w słynnym domu towarowym Galeries Lafayette w Paryżu. Następnie organizowane będą kolejne pokazy, m.in. w Londynie, Berlinie, Mediolanie, Tokio, Szanghaju, Pekinie, Amsterdamie, Nowym Jorku i w wielu innych miejscach.

Warto przypomnieć, że 5 października analogiczną kolekcję odzieży z recyklingu wprowadzi do oferty sieć Aldi.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony