REKLAMADziugas_banner główny_12.05. - 10.06.

Organizator: ECR Polska

Miejsce: Sound Garden Conference Center, Warszawa

Data rozpoczęcia: 09.06.2016

Data zakończenia: 10.06.2016

ECR Forum jest jednym z najważniejszych spotkań liderów firm producentów, dystrybutorów, detalistów i dostawców usług działających na rynku FMCG i DIY. Co roku bierze w nim udział ok. 200 uczestników, menedżerów wyższego i średniego stopnia. 6. edycja ECR Forum pod hasłem Smart collaboration. Better results odbędzie się w dniach 9-10 czerwca br. w Sound Garden Conference Center w Warszawie.

Jego program został podzielony na 2 dni: konferencję z udziałem inspirujących prelegentów, ekspertów i praktyków, oraz całodniowe warsztaty, które gwarantują uczestnikom aktualne i praktyczne rozwiązania z obszaru zarządzania (The Sustainable Business z Jonathanem T. Scottem), marketingu (Shopper Marketing Masterclass z Kenem Hughesem) i logistyki (Retail Home Delivery: Towards a new world of planning z ekspertami firmy ORTEC).

Po raz pierwszy podczas wydarzenia wręczone zostaną ECR Awards – wyróżnienie dla projektów opierających się na współpracy partnerów w łańcuchu wartości, przekraczającej podstawowe relacje biznesowe.

Poleć innym

do góry strony