REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)
Na zdj. Tomasz Polański, dyrektor generalny Eurocash Dystrybucyja

Na zdj. Tomasz Polański, dyrektor generalny Eurocash Dystrybucyja (fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Grupa Eurocash otworzy kolejne dwa centra dystrybucyjne - dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl. Jedno z nich zainauguruje działalność jeszcze przed końcem roku, a drugie - w roku 2019.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

- Jeszcze w tym roku otworzymy pod Poznaniem kolejne, trzynaste już centrum dystrybucyjne. Z kolei w przyszłym roku zaplanowaliśmy otwarcie czternastego centrum pod Krakowem - zdradza w rozmowie z portalem wiadomoscihandlowe.pl Tomasz Polański, dyrektor generalny Eurocash Dystrybucja.

Jak tłumaczy przedstawiciel giełdowej grupy, obydwa centra będą posiadały powierzchnię kilkudziesięciu tys. mkw. i "pozwolą na jeszcze sprawniejsze obsługiwanie klientów".

- W Eurocash Dystrybucja od lat inwestujemy w optymalizację łańcucha dostaw. Chcemy, aby dostawy do naszych klientów były jak najszybsze, pewne i pełne - podkreśla Polański.

Aktualnie Eurocash Dystrybucja i Eurocash Franczyza korzystają łącznie z 12 centrów dystrybucyjnych. Kilka z nich jest współdzielonych, tzn. towary z nich dostarczane są w ramach obu jednostek biznesowych.

Eurocash Dystrybucja to spółka wchodząca w skład Grupy Eurocash, zajmująca się m.in. aktywną dystrybucją produktów do klientów zrzeszonych w sieciach franczyzowych i partnerskich Lewiatan, Euro Sklep, Groszek oraz PSD (Gama).

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 9

 • 7
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony