REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)
Jeff Bezos, twórca Amazona

Jeff Bezos, twórca Amazona (fot. Flickr/S.Jurvetson, na lic. CC BY-2.0)

Jeff Bezos, założyciel i prezes Amazona, a także właściciel m.in. Washington Post i Blue Origin, poinformował za pośrednictwem Twittera o podjęciu razem z żoną MacKenzie decyzji o rozwodzie. Będzie to najprawdopodobniej najdroższy rozwód w historii, bowiem Bezos jest najbogatszym człowiekiem świata. Bloomberg szacuje jego majątek aż na 137 mld dolarów.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Jeff Bezos ze swoją żoną poznali się w 1992 roku. Rok później byli już małżeństwem. Amerykańskie media zwracają uwagę na fakt, iż para nie podpisała intercyzy, co oznacza, iż podział majątku w wyniku rozwodu nastąpi najprawdopodobniej po połowie - o ile byli małżonkowie nie ustalą inaczej. MacKenzie Bezos może dostać pokaźny pakiet akcji Amazona, a tym samym stać się samodzielnie jednym z głównych akcjonariuszy internetowego giganta.

- Czujemy się niesamowicie szczęśliwi, że odnaleźliśmy siebie i jesteśmy głęboko wdzięczni za każdy rok naszego małżeństwa - czytamy we wspólnym oświadczeniu Jeffa i MacKenzie Bezos opublikowanym na Twitterze. - Gdybyśmy wiedzieli, że po 25 latach nasze drogi się rozejdą, i tak zrobilibyśmy to wszystko jeszcze raz - dodali. Jak zapowiadają, pomimo rozwodu zamierzają pozostać bliskimi przyjaciółmi.

Jeff i MacKenzie Bezos mają wspólnie czworo dzieci.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWH Market Spółdzielnie_Halfpage_czerwiec-lipiec 2020
do góry strony