REKLAMAJACOBS - Nowość - Baner Główny (Kwiecień 2018)

Carrefour zajmie powierzchnię po Almie w krakowskiej Galerii Kazimierz. Francuski operator uruchomi tam sklep w formacie premium.

REKLAMARTA - belka w artykułach - kwiecień 2018
Sieć Carrefour zajmie miejsce po Almie w Galerii Kazimierz

Sieć Carrefour zajmie miejsce po Almie w Galerii Kazimierz (fot. Galeria Kazimierz)

Alma w Galerii Kazimierz została zamknięta 6 lutego. Sklep, który powstanie w jej miejscu, będzie pierwszą w Krakowie placówką Carrefour Premium. Jak zauważa Monika Woźniak z Augeo Ventures, nowy koncept Carrefoura ma szanse przekonać dotychczasowych klientów Almy, przyzwyczajonych do wysokich standardów oraz poszukujących oferty „z wyższej półki”.

Zdaniem Wojciecha Walczaka z agencji Melting Pot, dla przejmujących lokalizacje po Almie marketingowym wyzwaniem będzie ponowne ożywienie tych martwych od dłuższego czasu miejsc, w których z daleka straszyły puste półki. - Operatorzy będą musieli wziąć się za odbudowanie zachowań zakupowych, oraz, co z tym związane, za przyciągnięcie konsumentów do marek, z którymi wcześniej prawdopodobnie nie mieli za dużo do czynienia – komentuje ekspert.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony
"