REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

(fot. Lidl ES)

Sieć Lidl rozpoczyna testy własnej usługi płatności mobilnych o nazwie Lidl Pay. Pilotaż prowadzony na niewielką skalę potrwa kilka miesięcy, a udostępniony zostanie wszystkim klientom w Polsce najprawdopodobniej w lutym 2020 r. - wynika z nieoficjalnych informacji portalu wiadomoscihandlowe.pl.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

O tym, że Lidl Pay docelowo pojawi się w Polsce, wiemy już przynajmniej od czerwca. W aplikacji dyskontera Lidl Plus pojawił się wówczas na krótko moduł pozwalający na podpinanie karty płatniczej. Usługa Lidl Pay wtedy jeszcze nie działała, a jakiekolwiek odniesienia do niej w aplikacji szybko zostały ukryte.

Usługa Lidl Pay funkcjonuje już od jakiegoś czasu w Hiszpanii. Korzystający z niej użytkownicy podpinają do aplikacji swoją kartę płatnicza, a następnie autoryzują tę operację, np. za pomocą hasła sms-owego w swoim banku. Żeby zapłacić za zakupy w sklepie, trzeba wygenerować w aplikacji kod QR, który następnie skanowany jest przy kasie w sklepie.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 9

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 3
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~PaWeł 1 7 miesięcy temuocena: 88% 

  zastanawiam się jaka jest wartość dodana dla klienta z podpięcia swojej karty. Znacznie prościej jest zapłacić kartą plastikową albo wirtualną (wpiętą do portfela telefonu np. Google Pay albo przez HCE).

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony