REKLAMANaturio_banner główny_styczeń 2020
Marka Tork obchodzi w 2018 roku 50 urodziny

Marka Tork obchodzi w 2018 roku 50 urodziny (materiały prasowe)

Już od 1968 roku marka Tork, dostawca profesjonalnych rozwiązań do utrzymania higieny m.in. w restauracjach biurach czy szkołach, funkcjonuje na rynku. Była to dobra okazja do podsumowania tego czasu, a także działalności w kończącym się roku.

REKLAMA

– W historii marki Tork jest mnóstwo wydarzeń, które okazały się kluczowe dla rozwoju branży higienicznej - mówił Wojciech Nizio, regional brand activation manager w firmie Essity, właścicielu marki Tork. – Sztab specjalistów nieustannie opracowuje nowe rozwiązania ułatwiające utrzymanie higieny. 50-letnie doświadczenie pozwala
z optymizmem patrzeć w przyszłość planując nadal odgrywać tak istotną rolę w rozwoju branży higienicznej dla biznesu – podkreślił

Jak przekonuje zarząd firmy, wiedza ekspercka, funkcjonalne produkty i polityka zrównoważonego rozwoju pozwoliła marce Tork stać się jednym z liderów rynku. Świadczy o tym chociażby zastosowanie wielu innowacji, takich jak sprzątanie oparte na danych, nowe rozwiązania w zakresie suszenia rąk czy pierwsza na świecie usługa recyklingu ręczników papierowych.

Marka Tork jest dostawcą profesjonalnych rozwiązań do utrzymania higieny dla szerokiej gamy odbiorców: od restauracji, przez służbę drowia, biura i szkoły po przemysł. Na rozwiązania składają się dozowniki, ręczniki i papiery toaletowe, mydła, serwetki i czyściwa kuchenne oraz przemysłowe. Tork dostarcza rozwiązania klientom w ponad 80 krajach.

Firma Essity to jeden ze światowych liderów branży higienicznej i ochrony zdrowia. Produkty Essity są sprzedawane w około 150 krajach pod światowymi markami TENA, Tork oraz innymi.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony